resources-for-ukrainian-volunteers-image

Resources for Ukrainian Volunteers

These Ukrainian resources help volunteers to work with children in care in a way that helps them to develop their potential. Children in care need to be taught social skills, how to prepare for independent life, and need support to increase their chances for a bright, successful future. To do that well, volunteers need to be equipped with the right information. (All resources are provided only in Ukrainian)

For volunteers

Helping Children
March 07, 2024

Про емоційне вигорання та кроки його подолання

This content is not available in your language

Вигорання стало зараз популярним терміном, симптомом нашого часу, який супроводжується втратою радості, негативом, образою чи злістю, відчуженням від соціальних стосунків та втомою від щоденного життя… Давайте розглянемо конкретні поради, щоб уникнути емоційного вигорання...
Helping Children
March 08, 2023

Квест на тему «Світ професій»


Квест – це завжди хороша нагода корисно та цікаво провести час. Цей квест спрямований на поглиблення знань про різні професії, соціально-комунікативних якостей, збагаченню словникового запасу, умінню колективно розв’язувати спільні завдання та логічного мислення.
Helping Children
October 20, 2022

Підліток і відповідальність за вчинки


Коли підліток бере на себе відповідальність за свої дії та слова, він стає більш самостійним. Поясніть йому, що завжди необхідно відповідати за вчинки. Розкажіть підлітку, що допускати помилки в процесі дорослішання й навчання – нормально. Навчіть його визнавати свої помилки й радіти правильним рішенням. Також навчіть бути максимально чесним і визнавати помилкові рішення...
Helping Children
February 18, 2022

Ігри на знайомство та створення невимушеної атмосфери


Кожний вік має свої особливості, що необхідно враховувати під час добирання ігор. «Ігри на знайомство» допоможуть створити сприятливу атмосферу, познайомити їх одне з одним у творчій, оригінальній формі.
Helping Children
February 16, 2022

Фільми/мультфільми для перегляду з дітьми


Діти краще засвоюють інформацію, якщо подавати її в цікавій формі, наприклад, під соусом гри або фільму. Ми вибрали для вас захоплюючі і добрі стрічки, які продемонструють юним глядачам гідний приклад. Буде ще краще, якщо після перегляду ви обговорите їх разом. Черпайте натхнення з хороших фільмів!
Helping Children
February 16, 2022

Тренінг від Ірини Іванюк на тему: "Ефективна комунікація"


Коротко і просто про цінні навички у спілкуванні, яких не навчають у школі. Вміти чути і слухати, використовувати "мову жестів", уникати непорозумінь і долати невпевненість у спілкуванні, знайомитись з новими людьми, вміти просити про послугу чи допомогу і багато іншого.
Helping Children
December 23, 2021

Вебінар "Не будь занудою: групові та індивідуальні методи роботи з дітьми та підлітками", Уляна Долиняк


"Запитайте дітей, про що б вони хотіли поспілкуватись чи на яку тему мати програму. Повірте, ви здивуєтесь наскільки багато ідей діти можуть запропонувати"...
Helping Children
October 08, 2021

Безкоштовні ресурси для волонтерів, молодіжних працівників та підлітків


Пропонуємо до вашої уваги освітні сайти для вивчення іноземних мов, загальні сайти, де є великий вибір курсів на різну тематику, онлайн освіта з різних предметів та підготовка до ЗНО, інтернет-платформи, які мають безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів та інші цікаві і корисні ресурси для розвитку.
Helping Children
September 16, 2021

Кулінарія з дітьми. Частина 2


Коли діти готують самі, вони набувають масу нових навичок, вчаться самостійності і відповідальності. Юний кухар в процесі приготування тренується в математиці й в логіці (рахує кількість яєць, ложок цукру, крапель лимонного соку, пучок солі), вчиться усвідомлювати час. Тому дуже важливо підготувати дітей до самостійного життя і в кулінарії.