November 03, 2021

Школа самостійного життя: підлітки дізнаються про навички 21 століття

This content is not available in your language

32 соціально вразливих юнаків і дівчат зібралося на третій і заключній у цьому році «Школі самостійного життя». Два дні молоді люди ознайомлювались із навичками, які необхідні, щоб досягнути успіху у 21 столітті. Захід відбувся у рамках нашого проекту «КРОК» та за партнерства «Служби у справах дітей» ЛМР».

Отож, що саме ми підготували для підлітків?

  • Чи визначає IQ майбутній професійний успіх? Ні. Воно відіграє важливу роль, але не є ані вироком, ані запорукою успіху. У сучасному світі все більше значення набуває EQ. Тетяна Тома познайомила підлітків з поняттям емоційного інтелекту та розповіла, чому EQ важливе для сьогоденних роботодавців та як його розвивати.
  • Старший спеціаліст відділу казначейства SoftServe Мар’яна Похильчук поділилась особистим досвідом та розповіла, які якості та навички допомогли їй досягати поставлених цілей, зокрема у навчанні й на роботі. Одні з найважливіших – цілеспрямованість, рішучість і дисциплінованість.
  • Психолог та арт-коуч Анна Михальчук провела тренінг «Мій талант – моя діяльність», на якому підлітки розпізнавали свої сильні сторони та роздумували над тим, як можуть ефективно їх використовувати.
  • Майстер-клас від актрис Софії Теодорович та Анастасії Пришляк, під час якого підлітки проявляли свої акторські здібності та вчились долати страх перед публічними виступами.
  • Інтелектуальний квест, інтерактивна вечірня програма, спільний перегляд фільм та веселе дозвілля.

Що кажуть підлітки?

«Дякую за багато позитивних емоцій, які ви нам подарували, і можливість розвиватися як особистостям», - Анжела.

«Дуже дякую за цей табір! Я отримала багато позитиву і познайомилась з новими людьми. Ці два дні були дуже насиченими, і, здавалось, ніби пройшло два тижні. Шкода, що «ніби». Хотілося б побільше з вами всіма спілкуватися. Я дуже щаслива, що знаю вас і що можу гарно провести час разом з вами. Не пройшло і двох годин, а я вже сумую! Люблю кожного з вас! І ще раз дуже за табір», - Уляна.

Щиро дякуємо Ukraine Charity та Службі у справах дітей ЛМР за фінансову підтримку "Школи самостійного життя: навички 21 століття", а також Просто Добрий Хліб за перекуси!

Дуже дякуємо всім тренерам та волонтерам, які приділили свій час, щоб допомогти підготувати підлітків із СЖО та ДБСТ до самостійного життя, ознайомлюючи їх з найактуальнішими навичками 21 століття та мотивуючи їх працювати над їхнім розвитком!

 

Give time

It's easy to do and we'll show you how! You can simply share our news or lend your skills and expertise. You can also challenge yourself with a fundraiser or introduce us to your school, church or workplace.