December 12, 2020

Нові Ангели охоронці готові допомагати дітям

This content is not available in your language

Ми щасливі! Адже провели ще два навчальні курси для 18 наставників, які згодом стануть міцною опорою для дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування. А ще нам вдалось адаптувати останній курс до онлайн формату.

«Я усвідомила, що саме зараз я повністю готова стати наставником і  що саме мотивує мене. Зрозуміла, що я не залишусь одна на цьому шляху наставництва, що мене підтримають у всі важкі моменти, а також цінність цього рішення. Попри всі страхи, я запевнилась, що те, що я можу дати дитині, перекриває собою усі випробування та усі мої недоліки. Це спільнота, де я відчула надзвичайну любов. А ще отримала ключі до комунікації та розуміння себе і людей, навіть у звичайному житті», - учасниця тренінгу.

Чим же ми займалися протягом трьохденного навчання?

  • Вникали у законодавче забезпечення наставництва в Україні.
  • Обговорювали міфи та стереотипи щодо дітей-сиріт, а також особливості соціалізації дітей, які проживають у закладах.
  • Розбирали специфіку розвитку дітей, які потребують наставництва, а також специфіку дітей з особливими потребами (затримка психічного розвитку, розумова відсталість).
  • Вивчали роль наставника в процесі підготовки дітей до самостійного життя, а також як формуються взаємовідносини між наставником та дитиною.
  • Обговорювали труднощі, з якими може стикнутися наставник під час взаємодії з дитиною.
  • Також волонтери брали участь в рольових іграх, які дали можливість на кілька хвилин побути наставником.
  • Тренери та організатори давали поради для встановлення довірливих взаємин із дитиною, а ще ділилися власним досвідом у цьому проекті.

Сподіваємося, що всі здобуті знання стануть міцним фундаментом для якісних та результативних стосунків наставника та дитини.

«Дякую Богові і усім, хто допоміг потрапити на програму по Наставництву! Також щиро вдячна організації «Care in Action - Турбота в Дії»  за навчання. За 3 дні навчань, ми отримали багато інформації про дітей, які проживають в інтернатних закладах, про психічний і фізичний стан, їхні потреби та особливості. Я дізналась що яка роль Наставника у житті дитини, як будувати відносини і як допомагати дитині повірити в себе та пізнати себе, щоб у майбутньому давати раду у житті самостійно», - Соломія, 38 р., мама трьох дітей.

Знаємо, що наставник не може змінити минуле дитини, та віримо в те, що він здатен змінити її майбутнє!

Якщо Ви чи Ваші знайомі маєте велике бажання стати Другом для дитини та хочете знати деталі – телефонуйте за номером 09888642034 ( Наталя).